- Mfr. #:
- 0892LP07A136T
- Description:
- FILTER LOWPASS GSM/CDMA 892MHZ
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Mounting-Type | Surface Mount |
|---|---|
| Product Category | RF Filters |
| Filter-Type | Low Pass |
| Manufacturer | Johanson Technology Inc. |
| Packaging | Digi-ReelR |
| Frequency | 892MHz Center |
| Bandwidth | 136MHz |
| Package-Case | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Insertion-Loss | 0.7dB |
| Size-Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height-Max | 0.017" (0.43mm) |
| Series | - |
| Ripple | - |
More Information
Part No. 0892LP07A136T is now available at OMO. Request a quote of 0892LP07A136T please use the request quote or email us a RFQ.
0892LP07A136T Price & Stock
Johanson 0892LP07A136T pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| North Star Micro | 0892LP07A136T | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Johanson has several brands around the world that may have alternate names for 0892LP07A136T due to regional differences or acquisition. 0892LP07A136T may also be known as the following names: