- Mfr. #:
- 10063
- Description:
- Circuit Board Hardware - PCB HLSP2-04 NATURAL NYL PCB Support
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| RoHS: | Y |
|---|---|
| Product: | Supports |
| Type: | PCB Supports |
| Material: | Nylon |
| Color: | Natural |
| Manufacturer: | Heyco |
| Brand: | Heyco |
| Subcategory: | Hardware |
| Series: | HLSP2 |
| Product Category: | Circuit Board Hardware - PCB |
| Product Type: | Circuit Board Hardware - PCB |
| Length: | 6.4 mm |
| Mounting Hole Size: | 4 mm |
| Factory Pack Quantity: | 15000 |
| Unit Weight: | 0.317466 oz |
More Information
1.Please confirm the detail which include the part No. and the manufacturer of the products when ordering.
2.If you have bill of material(BOM) list require to quote. You could send to our email.
3.You can email us to change the order details before shipment.
4. Orders cannot be canceled after shipping the packages.
10063 Price & Stock
Universal Office Products 10063 pricing and available inventory.
Alternate Names
Universal Office Products has several brands around the world that may have alternate names for 10063 due to regional differences or acquisition. 10063 may also be known as the following names: