- Mfr. #:
- 66301
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Mat-Type | Table, Workbench |
|---|---|
| Product Category | Static Control Grounding Mats |
| Material | Rubber |
| Shape | Rectangle |
| Manufacturer | Desco |
| Features | Conductive, Dissipative |
| Color | Blue, Light |
| Length | 2' (0.61m) |
| Width | 1.33' (0.41m) |
| Thickness | 0.08" (2.03mm) |
| Series |
More Information
Request a quote 66301 at omo-ic.com. All items are new and The excellent quality and guaranteed services of 66301 In Stock for Sale, Check stock quantity and pricing, view product specifications or email us.
66301 Price & Stock
Autograph Warehouse 66301 pricing and available inventory.
Alternate Names
Autograph Warehouse has several brands around the world that may have alternate names for 66301 due to regional differences or acquisition. 66301 may also be known as the following names: