- Mfr. #:
- 75332
- Description:
- Sys 4 Hex Metric Security Bit 3.0 x 28mm
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | Wiha |
|---|---|
| Series | System 4 |
| Product Category | Screw and Nut Drivers - Bits, Blades and Handles |
| Tip-Type | Hex TR (Security) |
| Tool-Type | Bit, Micro |
| Drive-Size | 4mm |
| Tip-Size | 3mm |
| Length-Overall | 1.10" (28.0mm) |
| Quantity | 1 |
| Type | - |
| Features | - |
| Includes | - |
More Information
The price and lead time for 75332 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
75332 Price & Stock
WIHA 75332 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All-Spec | 75332 | n/s | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 2019-08-23T13:25:13Z |
| Hisco | 75332 | n/s | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 2019-08-23T17:24:41Z |
| Allied Electronics & Automation | 71206143 | - | 12.45 | 12.45 | 12.45 | 12.45 | 12.45 | 2020-02-28T11:32:12Z |
| North Star Micro | 75332 | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
WIHA has several brands around the world that may have alternate names for 75332 due to regional differences or acquisition. 75332 may also be known as the following names:
- WIHA TOOLS
- Willi Hahn Corp
- Wiha Quality Tools
- Willi Hahn Corporation (Wiha)
- Wiha (Amwittools)
- Wiha Werkzeuge
- Wiha Premium Tools
- Wiha Tools USA
- WILLI HAHN GMBH & CO KG
- WIHA TOOL COMPANY