- Mfr. #:
- 80186
- Description:
- GEARWRENCH, SKT ETORX 1/4DR E4
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | Weidmuller |
|---|---|
| Output-Type | Transistor |
| Product Category | Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output |
| Package-Case | Module |
| Mounting-Type | DIN Rail |
| Input-Type | DC |
| Packaging | Bulk |
| Voltage-Output-Max | 48V |
| Current-Output-Channel | 20mA |
| Number-of-Channels | 1 |
| Operating-Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Current-Transfer-Ratio-Min | - |
| Rise-Fall-Time-Typ | - |
| Turn-On-Turn-Off-Time-Typ | - |
| Current-Transfer-Ratio-Max | - |
| Supplier-Device-Package | - |
| Voltage-Forward-Vf-Typ | - |
| Voltage-Isolation | - |
| Current-DC-Forward-If-Max | - |
| Series | - |
| Vce-Saturation-Max | - |
More Information
We can supply Apex Tool Group 80186, use the request quote form to request 80186 pirce, Apex Tool Group Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
80186 Price & Stock
Autograph Warehouse 80186 pricing and available inventory.
Alternate Names
Autograph Warehouse has several brands around the world that may have alternate names for 80186 due to regional differences or acquisition. 80186 may also be known as the following names: