- Mfr. #:
- EK1HMC832ALP6G
- Description:
- Clock & Timer Development Tools EVALUATION KIT
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| RoHS: | Y |
|---|---|
| Type: | PLL Synthesizers / Multipliers / Dividers |
| Tool Is For Evaluation Of: | HMC832A |
| Series: | HMC832 |
| Product: | Evaluation Kits |
| Subcategory: | Development Tools |
| Product Category: | Clock & Timer Development Tools |
| Product Type: | Clock & Timer Development Tools |
| Packaging: | Bulk |
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Brand: | Analog Devices |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Frequency: | 25 MHz to 3 GHz |
| Factory Pack Quantity: | 1 |
More Information
1.Please confirm the detail which include the part No. and the manufacturer of the products when ordering.
2.If you have bill of material(BOM) list require to quote. You could send to our email.
3.You can email us to change the order details before shipment.
4. Orders cannot be canceled after shipping the packages.
EK1HMC832ALP6G Price & Stock
Analog Devices EK1HMC832ALP6G pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 1127-3385-ND | 1 | 2163.16 | 2163.16 | 2163.16 | 2163.16 | 2163.16 | 2019-12-15T13:49:08Z |
| Mouser | 584-EK1HMC832ALP6G | 4 | 2163.09 | 2163.09 | 2163.09 | 2163.09 | 2163.09 | 2019-12-13T20:59:41Z |
| Verical | EK1HMC832ALP6G | 3 | 2849.65 | 2849.65 | 2849.65 | 2849.65 | 2849.65 | 2019-12-15T17:43:44Z |
| Arrow Electronics | EK1HMC832ALP6G | 3 | - | - | - | - | - | 2019-12-15T16:01:15Z |
| Richardson RFPD | EK1HMC832ALP6G | - | 2076.56 | 2076.56 | 2076.56 | 2076.56 | 2076.56 | 2019-12-14T03:17:01Z |
| LTL Group | 6825137 | 6 | - | - | - | - | - | 2019-12-14T06:25:25Z |
Alternate Names
Analog Devices has several brands around the world that may have alternate names for EK1HMC832ALP6G due to regional differences or acquisition. EK1HMC832ALP6G may also be known as the following names:
- ANALOG
- ANALOG DEVICES INC
- ADI
- ANALOG DEVICE
- ANALOG DEV
- AD
- ANA
- PMI
- ADV
- ADA
- ANALOG DEVIC
- PMI/AD
- STOCK
- AD/PMI
- ANALOG INTERGRATIONS CORP
- PRECISION MONOLITIC INC
- ANALOG DEVI
- AD Analog Devices
- ANADEV
- ANLOGDEVIC
- ANALOG DEVICESBV
- PMISEM
- ADI/PBF
- Analog Devices (AD)
- ANALOG DEVICES GMBH
- Analog Devices Inc.