- Mfr. #:
- EL1509CSZ-T7
- Description:
- IC LINE DRIVER CPE ADSL 8-SOIC
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Manufacturer | Intersil |
| Product Category | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| Type | Driver |
| Package-Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 8-SOIC |
| Voltage-Supply | 5 V ~ 12 V |
| Number-of-Drivers-Receivers | 2/0 |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Protocol | - |
| Data-Rate | - |
| Duplex | - |
| Receiver-Hysteresis | - |
More Information
The price and lead time for EL1509CSZ-T7 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
EL1509CSZ-T7 Price & Stock
Intersil EL1509CSZ-T7 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 4830385 | 521 | - | - | - | - | - | 2020-03-17T02:15:40Z |
| Chip Components | EL1509CSZ-T7 | 15,320 | - | - | - | - | - | 2019-12-23T02:38:24Z |
| Hamilton Americas | EL1509CSZ-T7 | Contact | - | - | - | - | - | 2020-03-15T23:06:47Z |
| Nexxon | EL1509CSZ-T7 | Contact | - | - | - | - | - | 2018-02-27T00:44:39Z |
Alternate Names
Intersil has several brands around the world that may have alternate names for EL1509CSZ-T7 due to regional differences or acquisition. EL1509CSZ-T7 may also be known as the following names:
- INTER
- ISL
- INTERS
- INTERSI
- Intersil Corporation
- INTESIL
- INSL
- INTR
- INTERSIL CORP
- INTS
- INTERSL
- INTRSL
- HARRIS SEMICONDUCTOR
- INTERSIL/HARRIS
- INTSL
- INERSIL
- HARRIS SEMI
- INTERSIL CHINA LIMITED
- INTERSIL/PBF
- Harris / Intersil
- Harris Semiconductor(Intersil)
- INTERSIL/MIL
- INTEYSIL
- Renesas Electronics / Intersil
- INTERSIL (VA)