- Mfr. #:
- EL1510CS-T7
- Description:
- IC LINE DRIVER CO/CPE VDSL 8SOIC
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Manufacturer | Intersil |
| Product Category | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| Type | Driver |
| Package-Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 8-SOIC |
| Voltage-Supply | 4.5 V ~ 13.2 V |
| Number-of-Drivers-Receivers | 2/0 |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Protocol | - |
| Data-Rate | - |
| Duplex | - |
| Receiver-Hysteresis | - |
More Information
parts# EL1510CS-T7 is available at OMO Electronic, see description of EL1510CS-T7 as below .
use the request quote form to request EL1510CS-T7 price and lead time.
Buy Electronic Components at omo-ic.com .we are an independent distributor of electronic components with extensive inventory in stock.
The price and lead time for EL1510CS-T7 depend on the quantity required, availability and warehouse location. Contact us today and our sales team will send you quotation soon.
EL1510CS-T7 Price & Stock
Elantec EL1510CS-T7 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 4830391 | 577 | - | - | - | - | - | 2020-03-02T01:51:57Z |
| Quest | EL1510CS-T7 | 800 | - | - | - | - | - | 2020-03-02T11:14:06Z |
| Abacus Technologies | EL1510CS-T7 | 1,647 | - | - | - | - | - | 2020-02-24T20:07:32Z |
| North Star Micro | EL1510CS-T7 | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Elantec has several brands around the world that may have alternate names for EL1510CS-T7 due to regional differences or acquisition. EL1510CS-T7 may also be known as the following names:
- ELA
- ELANTECH
- ELNTEC
- Elantec Semiconductor
- ELANTEC INTERSIL
- ELNETEC
- Elantec Inc
- Elantec Semiconductor Inc/Intersil
- Elantec Semiconducto
- ELN
- ELC
- ELANTEC SEMICONDUCTOR INC