- Mfr. #:
- EZA-NT45AAAJ
- Description:
- FILTER RC(PI) 220 OHM/470PF SMD
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Mounting-Type | Surface Mount |
|---|---|
| Technology | RC (Pi) |
| Values | R = 220 Ohms, C = 470pF |
| Manufacturer | Panasonic Electronic Components |
| ESD-Protection | No |
| Type | Low Pass |
| Series | EZANT |
| Product Category | EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) |
| Packaging | Digi-ReelR |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage-Rated | 50V |
| Resistance-Channel-Ohms | 220 |
| Number-of-Channels | 4 |
| Package-Case | 2512 (6432 Metric), Concave |
| Filter-Order | 1st |
| Size-Dimension | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
| Operating-Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Current | - |
| Attenuation-Value | - |
| Center-Cutoff-Frequency | - |
More Information
Part No. EZA-NT45AAAJ is now available at OMO. Request a quote of EZA-NT45AAAJ please use the request quote or email us a RFQ.
EZA-NT45AAAJ Price & Stock
Panasonic EZA-NT45AAAJ pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| North Star Micro | EZA-NT45AAAJ | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Panasonic has several brands around the world that may have alternate names for EZA-NT45AAAJ due to regional differences or acquisition. EZA-NT45AAAJ may also be known as the following names:
- PAN
- PANA
- PANASONI
- Panasonic Electric Works
- PANAS
- PANSONIC
- PANASON
- PANASONIC INDUSTRIAL
- PANASO
- Panasonic Electronic Components
- PANISONIC
- PANASOINC
- PANOSONIC
- MATSUSHITA PANASONIC
- PANASONIC BATTERIES
- PANASONC
- PANASONIC INDUSTRIAL DEVICES
- PANASOIC
- AROMAT CORP
- PANS
- PANASONIC CORP
- PANASONIC/MATSUSHITA
- PANASINIC
- PANAS0NIC
- PANASONICS
- Panasonic Industrial Devices