- Mfr. #:
- SC18IS600IBS,128
- Description:
- I/O Controller Interface IC SPI to I2C Bus Interface 24-Pin
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tape & Reel (TR) Alternate Packaging |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Manufacturer | NXP Semiconductors |
| Product Category | Interface - Controllers |
| Protocol | I2C |
| Function | Controller |
| Package-Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier-Device-Package | 24-HVQFN (4x4) |
| Voltage-Supply | 2.4 V ~ 3.6 V |
| Current-Supply | 11mA |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Standards | - |
More Information
The price and lead time for SC18IS600IBS,128 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
SC18IS600IBS,128 Price & Stock
NXP Semiconductors SC18IS600IBS,128 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avnet | SC18IS600IBS128 | - | - | - | - | - | - | 2020-03-03T02:23:07Z |
| Newark | 70R9008 | - | - | - | - | - | 1.52 | 2020-02-29T03:43:50Z |
| LTL Group | 5408808 | 983 | - | - | - | - | - | 2020-03-02T01:51:57Z |
| North Star Micro | SC18IS600IBS,128 | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
NXP Semiconductors has several brands around the world that may have alternate names for SC18IS600IBS,128 due to regional differences or acquisition. SC18IS600IBS,128 may also be known as the following names:
- PHILIPS
- NXP
- PHIL
- PHILLIPS
- PHI
- PHILIPS/NXP
- NXP SEMI
- PHILIP
- PHILIPS SEMICONDUCTORS
- Philips Semiconductor
- NXP SEMICONDUCTOR
- NXP/PHILIPS
- PHILPS
- PHILIPS COMPONENTS
- PHILIPS SEMI
- PHL
- PHLIPS
- PHILIPS ECG
- PHILL
- Philips Semiconducto
- PHILLIP
- PHILI
- PHIL/SIG
- PHILTPS
- NXP USA Inc
- Philips Semiconductors
- NXP Semiconductors NV
- NXP