- Mfr. #:
- XC1765EPD8I
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | XILINX |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Programmable-Type | OTP |
| Product Category | Memory - Configuration Proms for FPGAs |
| Supplier-Device-Package | 8-PDIP |
| Package-Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Memory-Size | 65kb |
| Voltage-Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
More Information
1.Please confirm the detail which include the part No. and the manufacturer of the products when ordering.
2.If you have bill of material(BOM) list require to quote. You could send to our email.
3.You can email us to change the order details before shipment.
4. Orders cannot be canceled after shipping the packages.
XC1765EPD8I Price & Stock
Xilinx XC1765EPD8I pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6902724 | 697 | - | - | - | - | - | 2020-01-02T00:37:02Z |
| Direct Components | XC1765EPD8I | 2,828 | - | - | - | - | - | 2019-12-30T14:19:37Z |
| Quest | XC1765EPD8I | - | - | - | - | - | - | 2020-01-04T11:25:42Z |
| Sierra IC | XC1765EPD8I | Contact | - | - | - | - | - | 2019-12-16T00:48:56Z |
| TransparentC | XC1765EPD8I | Contact | - | - | - | - | - | 2016-01-28T17:08:50Z |
| North Star Micro | XC1765EPD8I | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Xilinx has several brands around the world that may have alternate names for XC1765EPD8I due to regional differences or acquisition. XC1765EPD8I may also be known as the following names:
- XIL
- XILINX INC
- XILI
- XILINIX
- XLINX
- XILIN
- XINLINX
- XILNX
- XILX
- XLX
- XLNX
- EXILINX
- XILINH
- XILL
- XILINT
- XILINEX
- XIX
- XILINXINCORPORATED
- XILJNX
- XILINXI
- XILINXPb
- XILINX SPARTAN
- XILINX CORP
- XILINX-PB FREE
- XIL/97(B)