- Mfr. #:
- XC17S05XLPD8C
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | Xilinx Inc. |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Programmable-Type | OTP |
| Product Category | Memory - Configuration Proms for FPGAs |
| Supplier-Device-Package | 8-PDIP |
| Package-Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Memory-Size | 50kb |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Operating-Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
More Information
Images are for reference only. Mfr. #: XC17S05XLPD8C is in stock.
See Product Specifications for more details.
If you are interested to buy XC17S05XLPD8C,Just Email us. [email protected], our sales team will reply you within 24 hours
XC17S05XLPD8C Price & Stock
Xilinx XC17S05XLPD8C pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6887641 | 1,556 | - | - | - | - | - | 2020-01-14T06:10:10Z |
| Direct Components | XC17S05XLPD8C | 2,184 | - | - | - | - | - | 2019-12-30T14:19:37Z |
| North Star Micro | XC17S05XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
| Sierra IC | XC17S05XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2019-12-16T00:48:56Z |
| TransparentC | XC17S05XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2016-01-28T17:08:50Z |
Alternate Names
Xilinx has several brands around the world that may have alternate names for XC17S05XLPD8C due to regional differences or acquisition. XC17S05XLPD8C may also be known as the following names:
- XIL
- XILINX INC
- XILI
- XILINIX
- XLINX
- XILIN
- XINLINX
- XILNX
- XILX
- XLX
- XLNX
- EXILINX
- XILINH
- XILL
- XILINT
- XILINEX
- XIX
- XILINXINCORPORATED
- XILJNX
- XILINXI
- XILINXPb
- XILINX SPARTAN
- XILINX CORP
- XILINX-PB FREE
- XIL/97(B)