- Mfr. #:
- XC17S30XLPD8C
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | XILINX |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Programmable-Type | OTP |
| Product Category | Memory - Configuration Proms for FPGA's |
| Supplier-Device-Package | 8-PDIP |
| Package-Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Memory-Size | 300kb |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Operating-Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
More Information
We can supply Xilinx Inc. XC17S30XLPD8C, use the request quote form to request XC17S30XLPD8C pirce, Xilinx Inc. Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
XC17S30XLPD8C Price & Stock
Xilinx XC17S30XLPD8C pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6891252 | 1,220 | - | - | - | - | - | 2020-02-11T03:33:15Z |
| IBS Electronics | XC17S30XLPD8C | 5 | 83.66 | 83.66 | 83.66 | 83.66 | 83.66 | 2020-01-31T19:28:49Z |
| Direct Components | XC17S30XLPD8C | 3,771 | - | - | - | - | - | 2019-12-30T14:19:37Z |
| OMO Electronics | 404492 | 2,000 | - | 74.49 | 60.95 | 60.95 | 60.95 | 2020-01-06T10:29:30Z |
| Nexxon | XC17S30XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2018-02-27T00:44:39Z |
| TransparentC | XC17S30XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2016-01-28T17:08:50Z |
| North Star Micro | XC17S30XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
| Sierra IC | XC17S30XLPD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2019-12-16T00:48:56Z |
Alternate Names
Xilinx has several brands around the world that may have alternate names for XC17S30XLPD8C due to regional differences or acquisition. XC17S30XLPD8C may also be known as the following names:
- XIL
- XILINX INC
- XILI
- XILINIX
- XLINX
- XILIN
- XINLINX
- XILNX
- XILX
- XLX
- XLNX
- EXILINX
- XILINH
- XILL
- XILINT
- XILINEX
- XIX
- XILINXINCORPORATED
- XILJNX
- XILINXI
- XILINXPb
- XILINX SPARTAN
- XILINX CORP
- XILINX-PB FREE
- XIL/97(B)