- Mfr. #:
- XC17S50APD8C
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Manufacturer | XILINX |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Programmable-Type | OTP |
| Product Category | Memory - Configuration Proms for FPGAs |
| Supplier-Device-Package | 8-PDIP |
| Package-Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Memory-Size | 500kb |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Operating-Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
More Information
1.Please confirm the detail which include the part No. and the manufacturer of the products when ordering.
2.If you have bill of material(BOM) list require to quote. You could send to our email.
3.You can email us to change the order details before shipment.
4. Orders cannot be canceled after shipping the packages.
XC17S50APD8C Price & Stock
Xilinx XC17S50APD8C pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SIE Connect | XC17S50APD8C | 6 | - | - | - | - | - | 2019-12-06T07:06:09Z |
| Sourceability | XC17S50APD8C | 1,000 | - | - | - | - | - | 2019-12-31T21:37:05Z |
| LTL Group | 6905102 | 586 | - | - | - | - | - | 2020-01-02T00:37:02Z |
| Direct Components | XC17S50APD8C | 1,950 | - | - | - | - | - | 2019-12-30T14:19:37Z |
| Dana Microsystems | XC17S50APD8C | 329 | - | - | - | - | - | 2019-12-31T02:31:16Z |
| North Star Micro | XC17S50APD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
| Sierra IC | XC17S50APD8C | Contact | - | - | - | - | - | 2019-12-16T00:48:56Z |
Alternate Names
Xilinx has several brands around the world that may have alternate names for XC17S50APD8C due to regional differences or acquisition. XC17S50APD8C may also be known as the following names:
- XIL
- XILINX INC
- XILI
- XILINIX
- XLINX
- XILIN
- XINLINX
- XILNX
- XILX
- XLX
- XLNX
- EXILINX
- XILINH
- XILL
- XILINT
- XILINEX
- XIX
- XILINXINCORPORATED
- XILJNX
- XILINXI
- XILINXPb
- XILINX SPARTAN
- XILINX CORP
- XILINX-PB FREE
- XIL/97(B)