- Mfr. #:
- EL4332CS-T13
- Description:
- IC MUX AMP 3 X 2:1 300MHZ 16SOIC
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| Manufacturer | Intersil |
| Slew-Rate | 650 V/μs |
| Current-Supply | 48mA |
| Current-Output-Channel | 40mA |
| -3db-Bandwidth | 300MHz |
| Number-of-Circuits | 3 |
| Applications | 2:1 Multiplexer-Amplifier |
| Package-Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Output-Type | - |
| Voltage-Supply-Single-Dual | - |
More Information
The price and lead time for EL4332CS-T13 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
EL4332CS-T13 Price & Stock
Rochester Electronics EL4332CS-T13 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avnet | EL4332CS-T13 | - | - | - | - | - | - | 2019-12-04T02:48:28Z |
| Au Ling | EL4332CS-T13 | Contact | - | - | - | - | - | 2019-11-27T14:34:02Z |
| TransparentC | EL4332CS-T13 | Contact | - | - | - | - | - | 2016-01-28T17:08:50Z |
Alternate Names
Rochester Electronics has several brands around the world that may have alternate names for EL4332CS-T13 due to regional differences or acquisition. EL4332CS-T13 may also be known as the following names:
- ROCHESTER
- ROCHESTER ELECTRONIC
- Rochester Electron
- ROCHESTER(REI)
- ROCHESTER INSTRUMENT
- REI
- ROCHESTER ELECTRONICS LLC
- NFROCHESTER
- Rochester(Intersil)