- Mfr. #:
- EL4332CSZ-T7
- Description:
- IC MUX-AMP TRPL 300MHZ 16-SOIC
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Mounting-Type | Surface Mount |
|---|---|
| Product Category | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| Manufacturer | Intersil |
| Packaging | Digi-ReelR |
| Slew-Rate | 650 V/μs |
| Current-Supply | 48mA |
| Current-Output-Channel | 40mA |
| -3db-Bandwidth | 300MHz |
| Number-of-Circuits | 3 |
| Applications | 2:1 Multiplexer-Amplifier |
| Package-Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Output-Type | - |
| Voltage-Supply-Single-Dual | - |
More Information
OMO is specialized in sourcing hard-to-find and obsolete parts. we have stock of EL4332CSZ-T7 at omo-ic.com. Email us to get the newest quotation lead time and stock availability.
EL4332CSZ-T7 Price & Stock
Intersil EL4332CSZ-T7 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NAC Semi | EL4332CSZ-T7 | 165 | 117.44 | 117.44 | 117.44 | 117.44 | 117.44 | 2019-12-03T22:23:29Z |
| North Star Micro | EL4332CSZ-T7 | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Intersil has several brands around the world that may have alternate names for EL4332CSZ-T7 due to regional differences or acquisition. EL4332CSZ-T7 may also be known as the following names:
- INTER
- ISL
- INTERS
- INTERSI
- Intersil Corporation
- INTESIL
- INSL
- INTR
- INTERSIL CORP
- INTS
- INTERSL
- INTRSL
- HARRIS SEMICONDUCTOR
- INTERSIL/HARRIS
- INTSL
- INERSIL
- HARRIS SEMI
- INTERSIL CHINA LIMITED
- INTERSIL/PBF
- Harris / Intersil
- Harris Semiconductor(Intersil)
- INTERSIL/MIL
- INTEYSIL
- Renesas Electronics / Intersil
- INTERSIL (VA)