- Mfr. #:
- KK3270043
- Description:
- XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Frequency-Stability | ±25ppm |
|---|---|
| Type | XO (Standard) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Series | SaRonix-eCera KK |
| Manufacturer | Pericom |
| Product Category | Oscillators |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Current-Supply-Max | 400μA |
| Package-Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Frequency | 32.768kHz |
| Voltage-Supply | 2.5V |
| Size-Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - |
More Information
Request a quote KK3270043 at omo-ic.com. All items are new and The excellent quality and guaranteed services of KK3270043 In Stock for Sale, Check stock quantity and pricing, view product specifications or email us.
KK3270043 Price & Stock
Diodes Inc. KK3270043 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | KK3270043-ND | - | - | - | - | 12.38 | 12.38 | 2019-12-05T14:01:16Z |
Alternate Names
Diodes Inc. has several brands around the world that may have alternate names for KK3270043 due to regional differences or acquisition. KK3270043 may also be known as the following names:
- DIODES INCORPORATED
- DIODE
- DII
- DIO
- DIODE INC
- DC COMPONENTS
- DIOD
- YENYO
- MICRO COM
- Diodes Zetex
- MICRO ELECTRONIC INS
- DIODE INCORPORATED
- DIODES ZET
- DIODSE
- DINC
- DIOINC
- FORMOSA MS
- DIODES INC/VISHAY
- ZETEXDIODES
- DIODES INC/VISH
- LITE-ON Semiconductor Corp
- ZETEX
- DIODES INC (VA)
- Diodes-Inc-Zetex
- ZETEX (DIODES INC)