- Mfr. #:
- N25Q064A13ESEC0E
- Description:
- IC FLASH 64M SPI 108MHZ 8SO
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tube Alternate Packaging |
|---|---|
| Interface | SPI Serial |
| Manufacturer | Micron Technology Inc. |
| Product Category | Memory |
| Memory-Type | FLASH - NOR |
| Format-Memory | FLASH |
| Package-Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 8-SO W |
| Memory-Size | 64M (16Mx4) |
| Voltage-Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Speed | 108MHz |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Series | - |
More Information
The price and lead time for N25Q064A13ESEC0E depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
N25Q064A13ESEC0E Price & Stock
Micron N25Q064A13ESEC0E pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Voyager Components | N25Q064A13ESEC0E-MICRON-16+/17+ | 45,000 | - | - | - | - | - | 2019-12-06T03:30:30Z |
| LTL Group | 6890718 | 1,267 | - | - | - | - | - | 2019-12-06T09:29:21Z |
| GreenTree Electronics | N25Q064A13ESEC0E | 45,000 | - | - | - | - | - | 2019-11-06T14:43:13Z |
| North Star Micro | N25Q064A13ESEC0E | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Micron has several brands around the world that may have alternate names for N25Q064A13ESEC0E due to regional differences or acquisition. N25Q064A13ESEC0E may also be known as the following names:
- MICRON TECHNOLOGY
- Micron Technology Inc
- MICRON TECH
- MICR
- MICON
- MICRON SEMICONDUCTOR
- Micron Tec
- MCN
- Micron Industries
- Micron Consumer Products Group
- MT MICRON
- MICRON INDUSTRIES CORP
- MICRON/NE
- MICRON SEMICOND
- MicronSem
- MICRON TECHNOLOGY INC (VA)
- MICRONEOL
- MICRON TECHNOLOGY IDAHO
- MICRN
- Micron Industries Corporation
- Micron Technology Incorporated
- Micron Technology Inc/Numonyx
- Rochester(Micron)
- MICRON(RoHS)
- MICRON ELECTRONIC