- Mfr. #:
- N25Q128A13ESFH0E
- Description:
- IC FLASH 128M SPI 108MHZ 16SOP2
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging | Tray Alternate Packaging |
|---|---|
| Interface | SPI Serial |
| Manufacturer | Micron Technology Inc. |
| Product Category | Memory |
| Memory-Type | FLASH - NOR |
| Format-Memory | FLASH |
| Voltage-Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Supplier-Device-Package | 16-SOP2 |
| Package-Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Memory-Size | 128M (32Mx4) |
| Speed | 108MHz |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Series | - |
More Information
The price and lead time for N25Q128A13ESFH0E depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
N25Q128A13ESFH0E Price & Stock
Micron N25Q128A13ESFH0E pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6884126 | 1,896 | - | - | - | - | - | 2020-01-10T00:54:14Z |
| Nexxon | N25Q128A13ESFH0E | Contact | - | - | - | - | - | 2018-02-27T00:44:39Z |
| North Star Micro | N25Q128A13ESFH0E | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Micron has several brands around the world that may have alternate names for N25Q128A13ESFH0E due to regional differences or acquisition. N25Q128A13ESFH0E may also be known as the following names:
- MICRON TECHNOLOGY
- Micron Technology Inc
- MICRON TECH
- MICR
- MICON
- MICRON SEMICONDUCTOR
- Micron Tec
- MCN
- Micron Industries
- Micron Consumer Products Group
- MT MICRON
- MICRON INDUSTRIES CORP
- MICRON/NE
- MICRON SEMICOND
- MicronSem
- MICRON TECHNOLOGY INC (VA)
- MICRONEOL
- MICRON TECHNOLOGY IDAHO
- MICRN
- Micron Industries Corporation
- Micron Technology Incorporated
- Micron Technology Inc/Numonyx
- Rochester(Micron)
- MICRON(RoHS)
- MICRON ELECTRONIC