- Mfr. #:
- ICS9FG104DGLFT
- Description:
- IC FREQ TIMING GENERATOR 28TSSOP
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| PLL | Yes |
|---|---|
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Differential-Input:Output | No/Yes |
| Main-Purpose | Intel CPU Server, PCI Express (PCIe), SATA |
| Manufacturer | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Output | HCSL |
| Packaging | Digi-ReelR |
| Product Category | Clock/Timing - Application Specific |
| Input | Clock, Crystal |
| Frequency-Max | 400MHz |
| Voltage-Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package-Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier-Device-Package | 28-TSSOP |
| Ratio-Input:Output | 1899/12/30 1:05:00 |
| Number-of-Circuits | 1 |
| Operating-Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
More Information
The price and lead time for ICS9FG104DGLFT depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
ICS9FG104DGLFT Price & Stock
Integrated Device Technology ICS9FG104DGLFT pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6238862 | 5 | - | - | - | - | - | 2020-02-07T03:30:50Z |
| Chip Components | ICS9FG104DGLFT | 15,320 | - | - | - | - | - | 2019-12-23T02:38:24Z |
| Dana Microsystems | ICS9FG104DGLFT | 755 | - | - | - | - | - | 2020-02-01T16:08:41Z |
| Nexxon | ICS9FG104DGLFT | Contact | - | - | - | - | - | 2018-02-27T00:44:39Z |
| Sierra IC | ICS9FG104DGLFT | Contact | - | - | - | - | - | 2019-12-16T00:48:56Z |
| TransparentC | ICS9FG104DGLFT | Contact | - | - | - | - | - | 2016-01-28T17:08:50Z |
| North Star Micro | ICS9FG104DGLFT | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for ICS9FG104DGLFT due to regional differences or acquisition. ICS9FG104DGLFT may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)