- Mfr. #:
- F61600023
- Description:
- Crystals Crystal Ceramic
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Tradename: | SaRonix-eCera |
|---|---|
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Diodes Incorporated |
| Manufacturer: | Diodes Incorporated |
| Subcategory: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| Product Category: | Crystals |
| Product: | Crystals |
| Type: | Ceramic |
| Length: | 6 mm |
| ESR: | 50 Ohms |
| Frequency Stability: | 30 PPM |
| Width: | 3.5 mm |
| Tolerance: | 20 PPM |
| Load Capacitance: | 18 pF |
| Frequency: | 16 MHz |
| Factory Pack Quantity: | 1000 |
| Drive Level: | 10 uW |
| Height: | 1.2 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
More Information
We can supply Diodes Incorporated F61600023, use the request quote form to request F61600023 pirce, Diodes Incorporated Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
F61600023 Price & Stock
Diodes Inc. F61600023 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | F61600023CT-ND | 622 | 6.53 | 5.75 | 4.75 | 4.50 | 4.50 | 2020-01-13T13:58:39Z |
| Digi-Key | F61600023DKR-ND | 622 | 6.53 | 5.75 | 4.75 | 4.50 | 4.50 | 2020-01-13T13:58:39Z |
| Digi-Key | F61600023TR-ND | - | - | - | - | 3.41 | 3.07 | 2020-01-13T13:58:39Z |
| Mouser | 729-F61600023 | 898 | 6.37 | 5.32 | 4.45 | 3.37 | 3.03 | 2020-01-15T10:39:05Z |
| Avnet | F61600023 | - | - | - | - | - | - | 2020-01-15T05:20:58Z |
| Avnet Europe | F61600023 | - | - | - | - | 6.39 | 4.41 | 2020-01-15T08:30:01Z |
Alternate Names
Diodes Inc. has several brands around the world that may have alternate names for F61600023 due to regional differences or acquisition. F61600023 may also be known as the following names:
- DIODES INCORPORATED
- DIODE
- DII
- DIO
- DIODE INC
- DC COMPONENTS
- DIOD
- YENYO
- MICRO COM
- Diodes Zetex
- MICRO ELECTRONIC INS
- DIODE INCORPORATED
- DIODES ZET
- DIODSE
- DINC
- DIOINC
- FORMOSA MS
- DIODES INC/VISHAY
- ZETEXDIODES
- DIODES INC/VISH
- LITE-ON Semiconductor Corp
- ZETEX
- DIODES INC (VA)
- Diodes-Inc-Zetex
- ZETEX (DIODES INC)